Strefa Kobiet Biznesu – Konferencja i Gala

Rozwój osobisty i biznesowy w Belgii po polsku – 11 czerwca 2022

Autor: 15 maja 2022 0 696 Views

Często spotykam się z kobietami w Belgii, które chcą rozwijać siebie i swój biznes w języku ojczystym. W takich miejscach jak Londyn pełno jest polskich stowarzyszeń i wydarzeń rozwojowych, o co trudno w Belgii.

Specjalnie dla moich rodaków w Belgii, organizuję pierwsze takie wydarzenie rozwojowe w języku polskim! Strefa Kobiet Biznesu wspiera kobiety w pracy nad własnymi marzeniami. Dostarcza wiedzy, treningów umiejętności biznesowych oraz porady ekspertów i osób, które już przeszły przez pierwsze kroki w biznesie.

Jednym z prelegentów Konferencji będzie Łukasz Milewski, który stworzył markę Milewski i Partnerzy, znaną teraz jako Grow With Us. Oto, czego możesz się spodziewać podczas wydarzenia:

Łukasz Milewski – Grow With Us

Przedsiębiorca, Mentor, „Ojciec Rozwoju Osobistego w Polsce”.

Przez wielu uważany za Ojca rozwoju osobistego w Polsce. Słynie z organizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowo-biznesowych.

Autor trzech bestsellerów ściśle powiązanych z biznesem i rozwojem. Zawodowo: strateg marketingowy i Prezes spółki Milewski Grow With Us. Ceniony mówca występujący na scenach Polski, Brazylii i Wielkiej Brytanii.

Współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujcic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garry Kasaprow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych. W wolnych chwilach konsultuje i wprowadza nowe marki na Polski rynek. Ustanowił kilka ważnych rekordów dla branży, takich jak: organizacja wydarzenia na ponad 25.000 uczestników na stadionie w Poznaniu (30 kwietnia 2015 r.), największa transmisja live na ponad 130.000 osób online w jednym czasie. Przewodzi międzynarodowej grupie organizatorów z ponad 20 krajów, której celem jest wspieranie rozwoju na całym świecie i wymiana doświadczeń. Jako Mentor osobiście wspiera najwybitniejsze jednostki w świecie biznesu, sportu, polityki.

Chcesz osiągnąć swój cel biznesowy kilkakrotnie razy szybciej?

💎Nie może Cię zabraknąć💎

Zostaw komentarz