pol-biz xxl grupowe

POL-BIZ Networking XXL: Magia Inspiracji, Energii i Networkingu w Antwerpii

Autor: 28 czerwca 2024 0 242 Views

Antwerpia, Belgia, 23 czerwca 2024

W sercu Europy, w malowniczej Antwerpii, odbyło się wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. POL-BIZ Networking XXL, zorganizowane przez charyzmatyczną Sylwię Piątek, przyciągnęło tłumy spragnione wiedzy, inspiracji i cennych kontaktów biznesowych. To nie była zwykła konferencja – to była prawdziwa eksplozja pozytywnej energii, która naładowała baterie i zmotywowała do działania.

Gość Specjalny: Jacek Walkiewicz – Pełna MOC w Czasie Zmian

Gwiazdą wieczoru był Jacek Walkiewicz, psycholog, ceniony mówca motywacyjny i autor bestsellerów. Jego wykład „Pełna MOC w czasie zmian” był prawdziwym majstersztykiem. Pełen humoru, anegdot i głębokiej mądrości, poruszył serca i umysły uczestników, dając im narzędzia do radzenia sobie z wyzwaniami współczesnego świata. Walkiewicz, niczym charyzmatyczny przewodnik, poprowadził publiczność przez labirynt zmian, pokazując, jak przekuć je w szanse i osiągnąć pełnię swoich możliwości.

Jacek Walkiewicz

Potężna Dawka Wiedzy i Inspiracji

Dzień rozpoczął się od inspirujących prelekcji ekspertów z różnych dziedzin. Marlena Kleśta, ekspertka w dziedzinie zdrowia, rozpoczęła wydarzenie, definiując, czym jest zdrowie na każdej płaszczyźnie życia. Bożena Joanna Zielonka z Lammfelltrend podzieliła się swoją pasją do naturalnych produktów i ich wpływem na zdrowie. Łukasz Niziołek z Sativa Life opowiedział o potencjale konopi w ratowaniu świata, a Edyta Nales zmotywowała uczestników do działania, przełamywania barier i realizacji marzeń.

Po przerwie obiadowej, wypełnionej inspirującymi rozmowami, przyszedł czas na kolejne dawki wiedzy. Edyta Kempińska z Pegaz Advies & Administratie podzieliła się swoją historią siły i odwagi w byciu rodzicem zastępczym. Sylwia Petryna, znana jako „Wiedźma Biznesu”, odkryła tajniki komunikacji międzypokoleniowej. Justyna Niewińska zainspirowała swoją opowieścią o łamaniu stereotypów w „męskiej” branży nieruchomości, a Bartosz Langa, Szaman Marketingu, zdradził tajniki skutecznego projektowania i podnoszenia cen.

pol-biz xxl uczestnicy

Networking w Atmosferze Zabawy i Wzajemnego Wsparcia

POL-BIZ Networking XXL to nie tylko prelekcje i szkolenia, ale przede wszystkim ludzie. Uczestnicy mieli okazję poznać się bliżej podczas przerw na kawę, lunchu oraz specjalnie zaaranżowanych stref networkingu. Rozmowom i wymianie kontaktów towarzyszyła swobodna atmosfera, pełna śmiechu, pozytywnej energii i wzajemnego wsparcia.

Niezapomniane Chwile i Moc Pozytywnych Emocji

Wydarzenie zakończyło się owacjami na stojąco dla prelegentów i organizatorów. Uczestnicy nie kryli entuzjazmu, podkreślając profesjonalizm, wysoki poziom merytoryczny i niepowtarzalną atmosferę POL-BIZ Networking XXL.

„To było niesamowite doświadczenie!” – mówiła jedna z uczestniczek. „Wróciłam do domu pełna energii, inspiracji i nowych pomysłów. Czuję, że to wydarzenie odmieniło moje życie.”

Sylwia Piatek organizatorka

POL-BIZ Networking 2025: Kolejna Dawka Magii

Sukces POL-BIZ Networking XXL potwierdził, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia, które łączą rozwój osobisty i biznesowy z dobrą zabawą i networkingiem na najwyższym poziomie. Sylwia Piątek już zapowiedziała kolejną edycję POL-BIZ Networking w 2025 roku. Będzie to kolejna okazja do zdobycia wiedzy, inspiracji i nawiązania cennych kontaktów.

Nie przegap kolejnego wydarzenia – zapisz się na newsletter!

Zostaw komentarz