strefa kobiet biznesu konferencja

Dlaczego warto się rozwijać? – Kobiecy biznes w praktyce!

Autor: 17 lipca 2022 0 1886 Views

Od Konferencji i Gali – Strefa Kobiet Biznesu minął ponad miesiąc, a emocje, które towarzyszyły gościom, wciąż nas trzymają. Kobiety, które pojawiły się na spotkaniu to osoby, które chcą rozwijać siebie i swój biznes i aby to osiągnąć, nie boją się zainwestować i poprosić o wsparcie.

Dlaczego warto się rozwijać?

Inwestowanie czasu i energii we własny rozwój sprawia, że doskonalimy charakter. Stajemy się ambitniejsi, wytrwalsi i potrafimy realizować cele, które są dla nas ważne. Osiągając kolejne etapy rozwoju, czujemy się szczęśliwsi i bardziej spełnieni. Doskonalenie kompetencji sprawia również, że czekają na nas lepsze możliwości zawodowe.

Strefa kobiet biznesu milewski

Uczymy się od ekspertów!

Podczas konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się, nie kto inny, jak Łukasz Milewski, nazywany również ojcem rozwoju osobistego w Polsce. Słynie z organizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowo-biznesowych, które gościły takich mówców jak Kamila Rowińska czy Mateusz Grzesiak.

Współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujcic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garry Kasaprow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych.

Podczas konferencji opowiadał o tym, jak można rozwinąć biznes, budując go na swojej marce osobistej. To dzięki jego wiedzy, przedsiębiorczynie mogły poczuć się pewniej w tworzeniu i rozwijaniu swojego biznesu.

Lukasz milewski Strefa kobiet biznesu

Klub Strefa Kobiet Biznesu

Czy wiesz, że możesz oprzeć swój biznes na pasji? Wiele ludzi to wie, ale mało z nich do tego dąży, bo nie wie, jak zacząć na tym zarabiać. Tułają się więc od jednego pomysłu do drugiego, z czego nic nie daje takiej satysfakcji, jakiej szukają. 

Podczas Konferencji wraz z Centrum Biznesu i Administracji, ogłosiłyśmy otwarcie Klubu dla przedsiębiorczych kobiet Strefa Kobiet Biznesu. Wspieramy kobiety w rozwoju ich biznesu. Chcemy, aby każda przedsiębiorczyni miała te same możliwości – chodzi przecież o to, aby każda z nas osiągnęła swój sukces!

Trzeba współpracować, a nie konkurować – rynek jest wystarczająco duży dla nas wszystkich!

Jeśli posiadasz firmę i chcesz ją skutecznie rozwijać, wejdź na stronę Strefa Kobiet Biznesu i wypełnij ankietę. Skontaktuję się z Tobą i porozmawiamy, o tym, jak możesz skorzystać na dołączeniu do klubu.

Strefa kobiet biznesu moda w biznesie

Chcę mieć swój biznes, ale nie wiem, od czego zacząć…

To jest najczęstsze zdanie, jakie słyszę od ludzi, z którymi rozmawiam. 

Od czego zacząć? 

Absolutna podstawa to analiza rynku, określenie, co chcesz osiągnąć, kto jest Twoim idealnym klientem. Jeśli firma to więcej niż jedna osoba, kluczowy od samego początku jest podział obowiązków!

Ale to tylko 1% z tego, co powinnaś zrobić! Brak podstaw to trochę tak, jakby statek pływał we mgle: może trafi do celu, a może rozbije się o skały (górę lodową).

Dlatego właśnie w ramach Klubu stworzyłyśmy całodniowy warsztat Biznes w praktyce. Podczas warsztatu dowiesz się właśnie – jak zbudować mocne podstawy swojego biznesu i od czego zacząć. Będzie też część, w której dowiesz się na temat składek VAT, co można odliczyć od podatku i wiele więcej. 

Ach, Sylwia, szkoda tylko, że nie mieszkam w Belgii… 

Nic straconego – dla moich najlepszych klientek z Wielkiej Brytanii mamy coś specjalnego! Twój Biznes Szyty na Miarę to szkolenie-warsztat dla przedsiębiorczych kobiet. Będzie to dzień pełen pracy, planowania i działania.

Działam na prawdziwych historiach i planach. Także w ten dzień zagłębimy się w Twoje potrzeby i rozwój Twojego biznesu.

Konferencja Strefa kobiet biznesu

Kim jesteśmy?

Sylwia Piątek – Successful Life Strategist

Sylwia Piątek – akredytowany coach ICF, mentorka oraz strateg biznesu – jej misją jest wspieranie przedsiębiorców i osób prywatnych w osiąganiu ich maksymalnego potencjału. Jest pomysłodawczynią, współtwórcą i wydawcą książki „(Nie)gotowi na sukces”, która zdobyła uznanie w mediach i wśród czytelników. 

Jako ekspert w dziedzinie rozwoju i strategii biznesu wierzy, że do osiągnięcia sukcesu na wszystkich płaszczyznach życia konieczna jest praca nad samym sobą – bo gdy rozwiążemy problemy w nas samych, wszystko inne również zaczyna się układać. 

Centru Biznesu i administracji Strefa kobiet biznesu

Centrum Biznesu i Administracji

Centrum jest odpowiedzią na potrzeby małych i średnich przedsiębiorców aktywnych na rynku Belgijskim. Wspiera w pozyskiwaniu wiedzy z dziedziny administracji, obowiązujących praw i przepisów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia związane z biznesem. Przeszkoliliśmy już setki osób z przedsiębiorczości, podstaw przepisów prawnych i księgowych oraz obowiązujących w Belgii norm i obowiązków.

Nasi Wspaniali Sponsorzy

Strefa kobiet biznesu sponsor niedziela be

Niedziela.be

efaktura.nl

Zostaw komentarz