Crochet-and-Sewing-by-Sylwia-2

Jak stworzyć swój biznes i się nie poddać?

Autor: 22 stycznia 2023 0 903 Views

Jesteś już znudzona tym, co znajdujesz w sklepie? W każdym jest dokładnie to samo, a ten fason po prostu Ci nie odpowiada? A może szykujesz się na ważną uroczystość i chcesz wyglądać jak milion dolarów? Dobrze trafiłaś! U mnie znajdziesz rzeczy wyjątkowe i dopasowane do Twojego stylu. 

W czym mogę Ci pomóc?

Krawiectwo to moja wielka pasja, a to oznacza, że wszystko, co dla Ciebie stworzę, uszyję na miarę lub naniosę poprawki na gotowych ubraniach, będzie, jak na Ciebie szyte! (Bo tak właśnie jest). Zaczynając od skracania i przedłużania spodni, spódnic i sukienek, przez poszerzanie i zwężanie odzieży oraz wszywania suwaków, aż do tworzenia haftu ze zdjęcia na zamówienie, znajdziesz w mojej ofercie. Jako moja klientka możesz liczyć na rzetelne i terminowe realizowanie zleceń. Ale to nie wszystko – w przeciwieństwie to sklepów sieciowych u mnie znajdziesz oazę, w której możesz podzielić się swoimi oczekiwaniami, aby wyrazić siebie. Konkurencyjne ceny to tylko bonus.

Co to znaczy być przedsiębiorcą?

Przedsiębiorca potrafi wyznaczać sobie cele, wykazuje inicjatywę. Umie odpowiedzialnie i samodzielnie wykonywać powierzone zadania. Sam podejmuje decyzje, nie boi się podejmować wyzwań. Jest pracowity, a w swoim działaniu konsekwentny. 

Przedsiębiorca nastawiony jest na osiągnięcie celu, który sam sobie wyznaczył. 

Jak osiągnąć sukces?

Aby osiągnąć swoje cele, a przez to sukces, istotne jest pozytywne nastawienie, ponieważ bez niego nic się nam nie uda. Nasze nastawienie udziela się również innym ludziom, sprawia, że nam wierzą i nie boją się zaufać naszym usługom czy produktom.

Pewność siebie jest kolejnym atrybutem, który nam pomoże. Jeśli ktoś nie wierzy w swoje umiejętności i możliwości, nie przekona do siebie również innych. 

Determinacja w swoich działaniach – skoro już wierzysz, że się uda i w siebie, że dasz radę, czas na nie poddawanie się i dążenie małymi krokami ku celowi. Dzięki dyscyplinie i chęci rozwoju zajdziesz dalej niż kiedykolwiek. 

Kreatywność również jest niezwykle ważna. Dzięki niej łatwiej wpadamy na nowe innowacyjne pomysły, jesteśmy w stanie rozwiązywać problemy, które pojawią się na naszej drodze. Otwartość i cierpliwość pomogą nam również w kontaktach z klientami. 

Jeśli chcesz stać się ekspertem w swojej dziedzinie, nie zrobisz tego, stojąc w miejscu.

Jak osiągnąć swoje cele?

Nigdy się nie bój sięgać po swoje marzenia i cele. Gdy w nie uwierzysz, znajdziesz siłę i determinację, aby je zrealizować. Nie odkładaj tego na później. Nigdy nie będzie lepszego czasu na to, aby wprawić w ruch swój plan. Nie poddawaj się i nie słuchaj tych, co twierdzą, że wiedzą lepiej. Wszystko jest w Twoich rękach. Są one wystarczająco silne, by sięgnąć po marzenia.

Sylwia Szafran z Crazy Crochet – Handmade

Sylwia Szafran
Zostaw komentarz