Jak stać się bogatym człowiekiem? – Edyta Nales

Autor: 5 lutego 2024 0 381 Views

Strategiczny Consultant HR | Coach Kariery i Zmiany | Trener Mentalny | Mówca motywacyjny | Łowca i manifestator marzeń

Jakie tematy chciałabyś poruszyć w swojej prezentacji podczas wydarzenia? 

Podczas Kongresu Kobiet – Flaminga Biznesu poruszę tematy związane z pieniędzmi. Zapraszam serdecznie do zarezerwowania swojego miejsca podczas Kongresu! Oto, na jakie pytania dostaniesz odpowiedź:

  • Co i kogo lubi pieniądz? 
  • Jak efektywnie zarządzać pieniędzmi? 
  • Siła Przekonań – jak zarabiać więcej?  

Jaką konkretną wartość dasz uczestnikom naszego wydarzenia? 

  • Nauczysz się dobrze zarządzać pieniędzmi 
  • Pozbędziesz się negatywnych przekonań na temat pieniędzy 
  • Jeszcze bardziej pokochasz pieniądze – ze wzajemnością  
  • Poznasz sekrety milionerów i ludzi sukcesu 
  • Nauczę cię, jak podświadomie wpływać na swoje finanse 

Czym się zajmujesz? 

Spektrum mojej profesji sprowadza się do wspólnego mianownika: rozwój ludzi. 

Jako coach i mentor pomagam innym znaleźć rozwiązania dla wyzwań, przed którymi stanęli. Pracuje głównie z emigrantami i ekspatami, zarówno kobietami, jak i mężczyznami, którzy są w tzw. kryzysie wieku średniego. Pięli się szybko po szczeblach kariery i nagle stają na rozdrożu zawodowym. Wspinać się wyżej czy równolegle? W tej czy innej firmie? A może założyć działalność i zostać konsultantem? Tylko gdzie? Zostać tu gdzie jestem, czy jechać do innego kraju albo wracać do ojczyzny? Inną grupę moich klientów, stanowią kobiety, które są po urlopie macierzyńskim i powrót na rynek pracy jest dla nich wyzwaniem. 

A więc jestem jak kompas: pomagam znaleźć właściwą drogę do wyznaczonego celu.

Oprócz tego jako trener mentalny pomagam przeprogramować myślenie i nastawić umysł na zrealizowanie celu. Prowadzę też warsztaty rozwijające kompetencje miękkie.

Moim konikiem jest praca z podświadomością i urzeczywistnianie marzeń. Regularnie przeprowadzam warsztaty z mapy marzeń i uczę jak manifestować jej realizację. Nie ma nic piękniejszego niż wiadomość od moich klientów, że ich sen stał się jawą. A naprawdę uwierzcie, zdarzają się prawdziwe cuda.

Co rozumiesz przez bycie przedsiębiorcą?

Przedsiębiorca to rezolutny gość z pasją, który swoje pomysły przekuwa w produkty i usługi, aby umilić i ułatwić życie innym, a ci płacą mu za to krocie.

Jak temat Twojej prezentacji pomoże uczestnikom wydarzenia?

Temat: Jak stać się bogatym człowiekiem? Pomoże pozbyć się negatywnych przekonań na temat pieniędzy, da uczestnikom narzędzia do zarządzania swoim kapitałem, wzmocni pewność siebie w wycenianiu swoich usług i przeprogramuje ich umysł na sukces!

Jakie wartości osobiste wspierają Cię w podejmowaniu działań i decyzji w prowadzeniu Twojego biznesu? 

ODWAGA – to ona mnie napędza, pcha w nowe, nieznane, pomaga wychodzić ze strefy komfortu, podejmować ryzyko i poznawać siebie w trudnych sytuacjach, daje mnóstwo fajnych przygód i doprowadza do ciekawych ludzi i rozwiązań. 

PASJA – bo jak coś robię to na maxa, lubię się w tym zatracić, działać z radością, determinacją i zaangażowaniem, wtedy jest flow, lekkość i duma z efektów mojej pracy.

Co mogłabyś podpowiedzieć osobom, które dopiero wkraczają na ścieżkę przedsiębiorczości? 

1. Miej cele i plan ich realizacji. Weryfikuj je co jakiś czas i działaj z planem. To zapewnia focus

2. 80% is good enough! Tak, 80% jest wystarczające. Perfekcja może cię zatrzymać lub nawet pokonać. 

3. Bądź odważny! Działaj mimo strachu i obaw. Pukaj 100 razy do tych samych drzwi, a jednocześnie też do innych. 

4. Pokazuj się! Daj się poznać. Bierz udział w eventach, konferencjach i networkingach. Wychodź do ludzi. Bądź aktywny.

5. Bądź serdeczny i miej czyste intencje. Dwulicowość może cię zgubić. Jak czegoś nie czujesz, to w to nie wchodź.

6. Proś o pomoc i sam jej udzielaj.  

Gdybyś miała opowiedzieć jedną historię związaną z Tobą i Twoim biznesem, to o czym byłaby ta historia?

Kilka lat temu okropnie się bałam, czy kiedykolwiek wyraźnie zobaczę ten świat, twarze moich bliskich, przeczytam książkę. Czy będę w stanie znieść radosny śpiew moich dzieci, iść na koncert albo znieść widok bożonarodzeniowych światełek? Bałam się, czy przyjdzie dzień, kiedy przestanę otwierać każdą szafkę i szufladę i po prostu będę pamiętać, gdzie trzymam cukier, czy garnki? Czy kiedykolwiek znów siądę za kierownicą? Czy odzyskam pamięć? Czy nastąpi dzień, kiedy mój mózg przestanie mieszać języki i zacznie odróżniać polski od angielskiego czy holenderskiego? Czy będę w stanie budować normalne zdania i wypowiedzi, które będą zrozumiałe dla innych?  Mogłabym tak wymieniać bez końca, bo udar mnie nie oszczędził. Obudziłam się z nim. Tak, przyszedł, jak złodziej, pod osłoną nocy i zabrał mi wiele, ale dał jeszcze więcej: 

Obudził mnie do życia w pełni, realizacji siebie i swoich marzeń. 

Nie uwierzycie, co mi pomogło. Mapa marzeń. Postanowiłam dzielić się z innymi swoją wiedzą o tym, jak działa mózg i jak manifestować marzenia. Organizuję warsztaty i eventy dla Polonii. A moim mottem w życiu, a zarazem tytułem mojego przemówienia, z którym wystąpiłam m.in. na Życiu bez Ograniczeń czy flow!summit jest „Bój się i rób”. I do takiej postawy zachęcam innych, szczególnie prowadzących swoje biznesy!

Zapraszam serdecznie na Kongres Kobiet już 9 marca w Antwerpii, gdzie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem! 

Edyta Nales

Zostaw komentarz