Jak nasz umysł wpływa na nasze działanie w biznesie i na co dzień?

Autor: 12 lutego 2024 0 306 Views

Nazywam się Olga, jestem trenerką pięknego życia. Mieszkam na Majorce i organizuję tutaj stacjonarne tygodniowe WARSZTATY MOCY dla Kobiet. Staram się holistycznie zajmować ciałem i duszą. Pragnę pokazać kobietom, że czasem warto jest się zatrzymać, skupić na sobie, kochać siebie i że wszystko, co najlepsze jest dla Ciebie. 

Jakie tematy chciałabyś poruszyć w swojej prezentacji podczas wydarzenia? 

Podczas wydarzenia Kongres Kobiet – Flaminga Biznesu, 9 marca 2024, opowiem, jak nasz umysł świadomy i podświadomy wpływa na nasze działanie w biznesie i na co dzień. Jak dużą korelację mają myśli, emocje i działania dając nasze rezultaty. Skąd biorą się w nas blokady przed działaniem. Jak mocny wpływ na nas ma nasz self-image. W ciągu godziny zmienię Twoje paradygmaty.

Czym się zajmujesz? 

Jestem trenerką pięknego życia, mentorką kobiet, przewodnikiem duchowym. Pomagam kobietom odnaleźć w sobie odwagę i siłę, aby osiągnęły swoje cele i marzenia. Uczę, jak przezwyciężyć swoje lęki i blokady, aby być w swoim życiu spełnioną i szczęśliwą. 

On-line w moim 100-dniowym programie „ODKRYJ SWOJĄ MOC” pomagam kobietom przezwyciężyć lęki i blokady, tak aby odnalazły w sobie siłę i odwagę, by realizować swoje cele i marzenia.

Moja droga do bycia „tu i teraz” nie była oczywista. 

Mam tytuł doktora z żywienia, byłam szefową laboratorium, byłam pokojówką, pracowałam w turystyce. Jestem bardzo wdzięczna za to, kim byłam, kim jestem i kim się staję. Kilka lat temu wróciłam do siebie. Poszłam za głosem serca i zrobiłam dyplom nauczyciela jogi, kształcę się w metodach równowagi centrów energetycznych, pracuję z metodami uwolnienia się od stresu. Jestem studentką II poziomu Seeking Greatness Akademy, pierwszej w Polsce akademii rozwoju osobistego i mentoringu opartej o metodę Boba Proctora – Thinking Into Results.

Jak temat Twojej prezentacji pomoże uczestnikom wydarzenia? 

Odkryją oni swoją Moc. Energia jest. To główne prawo Wszechświata. Ona przepływa przez nas nieustająco. Gdy nauczysz się nią zarządzać, twoje rezultaty wystrzelą, a ty przebijesz swój szklany sufit. 

Jakie wartości osobiste wspierają Cię w podejmowaniu działań i decyzji w prowadzeniu Twojego biznesu?

Moje główne wartości to chęć pomocy innym życie według głównych Praw Wszechświata. Wibracja miłości i wdzięczności. Prawo przyczyny i skutku, które mówi, żeby coś otrzymać, najpierw należy dać. Pracując zgodnie ze swoim celem/drogą Duszy, praca nie jest pracą, a czystą przyjemnością. 

Co mogłabyś podpowiedzieć osobom, które dopiero wkraczają na ścieżkę przedsiębiorczości?

Rób swoje. Nie porównuj się. Rób wszystko najlepiej, jak umiesz. Wszystko jest dobrze, tak jak jest. 

Jaka jest Twoja historia?

Podjęcie decyzji jest kluczowe. Ja po obronie doktoratu i znalezieniu pracy jako szefowa laboratorium w stolicy. Byłam nieszczęśliwa w swoim życiu. Podjęłam decyzję o porzuceniu swojego dotychczasowego życia i wyjechałam na Majorkę, gdzie zaczynałam jako pokojówka. 

Teraz jestem spełnioną, szczęśliwą kobietą, która żyje, jak chce. 

Kiedy czujesz, że życie Cię uwiera, podejmij decyzję, że chcesz je zmienić. Nie chodzi tu o radykalne zmiany, ale wytrwale, krok po kroku idź do przodu. Bo stojąc w miejscu, tak naprawdę się cofasz, bo cały świat idzie do przodu. Jeśli chcesz się rozwijać, to pamiętaj, że zmiana jest nieunikniona. Od Ciebie zależy, jaka ona będzie. 

Serdecznie zapraszam Cię na Kongres Kobiet, który odbędzie się 9 marca w Antwerpii. Tutaj znajdziesz więcej informacji i bilety.

Olga Narolewska-Zasim

Zostaw komentarz