Wakacje marzeń i praca marzeń – Czy to możliwe? Rozmowa z Natalią Solovovą

Autor: 8 grudnia 2023 0 436 Views

Jestem logistykiem z zamiłowaniem do podróży. Pełnię funkcję ambasadorki w międzynarodowym Klubie Podróżnika, co pozwala mi łączyć pasję z pracą. Specjalizuję się w podróżach na statkach wycieczkowych.

Co to znaczy, że specjalizujesz się w podróżach na statkach wycieczkowych?

Skupiam się na promowaniu podróży morskich jako nowego wymiaru wakacji. Statki oferują nie tylko fantastyczne atrakcje na pokładzie, ale także możliwość zwiedzania różnych miejsc podczas jednych wakacji.

Jakie tematy poruszysz w swojej prezentacji podczas nadchodzącego wydarzenia POL-BIZ Networking?

Podczas wydarzenia chciałabym pokazać, że rejsy są osiągalne na każdą kieszeń, a podróże na statkach to nie tylko relaks na morzu, ale również szansa na zwiedzanie różnych miejsc. Przedstawię także program lojalnościowy, który pozwala uzyskać zniżki na wakacje od 25% do 50%. Ostatnim tematem będzie, jak zamienić pasję podróżowania w źródło dochodu.

Klub podróżnika to szansa na podróżowanie po całym świecie z rodziną, oszczędzając przy tym nawet do 50% ceny. Ponadto pokażę, jak można przekształcić swoją pasję w dodatkowe (lub nawet główne!) źródło dochodu.

Podróże o 50% taniej? Jak to możliwe?  

Jestem Ambasadorką Międzynarodowego Klubu Podróżnika. Promuję wakacje na statku wycieczkowym, ten ciekawy, niebanalny i stosunkowo nowy w Europie, rodzaj wypoczynku. 

Oprócz tego uczę, jak przekształcić pasję do podróży w dodatkowe źródło dochodu. 

Firma InGroup, z którą współpracuję, powstała w 2015 roku w Stanach Zjednoczonych. Ma w swojej ofercie ponad 21 tys. unikalnych rejsów w każdym kierunku świata oraz ponad 150 tys. hoteli i resortów na całym świecie z gwarancją najniższej ceny na rynku. Firmie zaufało ponad 1,5 mln osób w 204 krajach świata. Współpracujemy bezpośrednio z kilkunastu armatorami, zarówno z europejskimi, jak i amerykańskimi. Mamy w swojej bazie ponad 200 unikalnych statków, gdzie wartość jednego wynosi nawet 1,5 mld dolarów.

W nowoczesnym świecie, gdzie tempo życia ciągle rośnie, każdy z nas zasługuje na i potrzebuje chwili wytchnienia czy wyciszenia. I taką chwilą, bez wątpienia, są wakacje. W czasach szalejącej inflacji nie łatwo jest wygospodarować środki na takie wakacje. W Klubie Podróżnika mamy unikalny produkt, którym jest program lojalnościowy, który pozwala nie przepłacać za wakacje. Polega to na systemie dofinansowania, w którym co miesiąc odkładając sobie na wakacje, otrzymujemy punkty rabatowe, którymi obniżamy cenę rejsu od 25% do 50%. W związku z czym na takie unikalne wakacje może pozwolić sobie każda średnio zarabiająca rodzina. 

Ale najlepsze jest to, że w naszym klubie dla osób, które kochają podróże, jest unikalna możliwość przekształcić pasję do podróży w dodatkowe źródło dochodu. Dzięki czemu można nie tylko podreperować swój budżet domowy, ale mieć unikalny rodzaj biznesu w zasięgu ręki, który pozwala pracować z każdego miejsca na Ziemi, nie mając kosztów stałych oraz mieć godne zarobki bez tzw. szklanego sufitu. To praca, gdzie Ty podróżujesz, a jeszcze Ci za to płacą! 

To nie tylko wakacje marzeń w cenie marzeń, ale i praca marzeń!

Co rozumiesz przez bycie przedsiębiorcą?

Przede wszystkim trzeba lubić swoją pracę, być dumnym i zadowolonym z tego, co robisz. Kolejna rzecz to mieć i nieść korzyści swoją praca dla innych ludzi. Wnosić poprzez swoje działania wartość w życiu innych ludzi, być inspiracją dla kogoś. A także bycie odpowiedzialnym za swoje czyny, słowa i postępowania oraz bycie konsekwentnym.

Podróżowanie dla każdego – to jest możliwe!

Rejs morski umożliwia zwiedzanie wielu miejsc jednocześnie i zobaczenie najpiękniejszych krajobrazów bez konieczności ciągłego przemieszczania się samochodem czy autobusem. Podczas rejsu naprawdę odpoczniemy. Relaks na wyższy poziom przenosi brak konieczności przemieszczania się pomiędzy kolejnymi krajami, wyspami bądź atrakcjami z listy. 

W trakcie rejsu można podziwiać wspaniałe wysepki, urocze miasteczka oraz piękne krajobrazy, które zapierają dech w piersiach. Świetność rzeczy materialnych przemija. Łatwo zastąpić samochód nowszym modelem lub wymienić telefon na taki, który ma więcej funkcji. W czasie podróży kolekcjonujemy wspomnienia i przeżycia, które są bezcenne i kształtują nasz charakter. Właśnie takie wspomnienia zapewniają rejsy, gdzie podczas jednych wakacji, w ciągu tygodnia możesz zobaczyć, na przykład 5 miast i 4 kraje. 

Współczesne rejsy pasażerskie stanowią wspaniałą alternatywę dla leżenia plackiem na plaży. Morskie lub oceaniczne wakacje to interesująca forma wypoczynku dla wszystkich tych, którym znudziły się już urlopy spędzane na przyhotelowym basenie w jednej lokalizacji i potrzebują odmiany. Dostępne są różne opcje wyżywienia – zazwyczaj od śniadań i obiadokolacji aż po pełne w formie all inclusive z obszernym bufetem przekąsek między posiłkami i drinkami.

Rejsy są świetnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.

Nie musimy samodzielnie organizować transportu na miejscu, tylko po prostu schodzimy z pokładu i cieszymy się z wakacji, pokazując najmłodszym piękne zakątki i atrakcje turystyczne według planu zwiedzania bądź na własną rękę. Dodatkowo za dzieci zapłacimy albo symboliczną kwotę, albo też podróżują one zupełnie bezpłatnie. A na pokładzie znajdziemy szereg rozrywek, udogodnień, kina, teatry, kręgielnie, pokazy, dyskoteki, baseny, siłownie czy jacuzzi są już wliczone w cenę.

Najnowsze statki wycieczkowe wyglądają na pierwszy rzut oka niczym pływające miasta. Na pokładzie mamy dostęp do wszystkiego, czego moglibyśmy zapragnąć na udanym urlopie. Kajutę dobieramy pod względem rozmiaru do zasobności portfela, na licznych pokładach usytuowano różne restauracje tematyczne i bary, możemy zjeżdżać na zjeżdżalniach prosto do basenów lub uczestniczyć w kulinarnych show na żywo. Zamówimy odświeżające napoje praktycznie prosto do łóżka, pójdziemy do fryzjera, na masaż, skorzystamy z usług pralniczych, pogramy w ruletkę, potańczymy. Nie musimy także martwić się o sprzątanie, gotowanie, zmywanie, gdyż profesjonalna obsługa zapewnia wszystkie usługi w standardzie na wysokim poziomie.

Jakie wartości osobiste wspierają Cię w podejmowaniu działań i decyzji w prowadzeniu Twojego biznesu?

Dla mnie, jak i myślę dla każdej osoby, najważniejsza jest rodzina. I to, czego brakuje w naszym nowoczesnym świecie, to czasu. Wolnego czasu dla rodziny, dla siebie. Dlaczego? Często jest tak, jak pracujemy na etacie, poświęcamy dużo czasu na dotarcie do pracy, spędzanie tam czasu itp. Dlatego praca online jest idealnym rozwiązaniem, żeby być na co dzień bliżej rodziny, widzieć, jak dorastają dzieci, planować czas po swojemu. 

Kolejna bardzo ważna rzecz, to jest zamiłowanie do tego, co robisz. 

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”

Konfucjusz

I to jest fakt! 

Kolejną ważną rzeczą w tej pracy dla mnie jest dać możliwość, pokazać zwykłym ludziom, że też mogą zobaczyć cały świat, nawet mając średnio statystyczne zarobki. Pomoc spełnić ich marzenia o podróżach.

Chęć poznawania świata oraz siebie przez pryzmat podróży. Rozwój osobisty. Wyjazdy – zarówno te bliskie, jak i dalekie – zmuszają nas do wyjścia ze swojej strefy komfortu, rozbudzają ciekawość świata, uczą reagowania na niespodziewane sytuacje i poszerzają horyzonty. Podróż pozwala obserwować nam własne emocje, teleportować umysł do chwili obecnej i czerpać radość z dnia codziennego. W codziennym biegu życia często zapominamy, jak ważne miejsce w naszym życiu zajmują bliscy, co oznacza sprawność, zdrowie i umiejętność doceniania chwili. Podróż może być fascynującą przygodą, źródłem inspiracji, możliwością odkrywania nieznanego, poznawania obcych krajów, ludzi i obyczajów.

Co mógłbyś podpowiedzieć osobom, które dopiero wkraczają na ścieżkę przedsiębiorczości? 

Oto kilka rad dla ludzi, którzy dopiero zaczynają kroczyć ścieżką przedsiębiorczości.

Być odważnym. Działać, mimo to, że się boisz. Nie bać się pomylić. Dlatego że strach jest czymś naturalnym i towarzyszy nam na każdym przełomowym momencie.

Obserwować, jak to robią najlepsi. Nie chodzi o kopiowanie, lecz dobrą inspiracją.

Rozpisywać duże zadania na małe kroki. Starać się od razu, jak zaplanujesz, zastanowić się, jakie będą kolejne mniejsze w tym kierunku.

– Never give up! Czyli nie poddawać się, nie zatrzymywać się, być cierpliwym i wytrwałym. Zwolnić tempo, jeśli jest ciężko, wyrobić własne tempo, ale nie zatrzymywać się. Bo przystanki powodują prokrastarncję, a co za tym idzie, to stanie w miejscu i wręcz cofanie się.

Życie z radością to bycie odważnym i podejmowanie działań

Tak naprawdę moja historia szczęścia tworzy się teraz. I wierzę, że jeszcze będę miała możliwość opowiedzieć swoją historię ze sceny. Dlaczego? Bo właśnie z Klubem Podróżnika zaczęłam dopiero spełniać swoje marzenia o podróżach. Przyjdź na wydarzenie POL-BIZ Networking 9 grudnia w Kinepolis w Antwerpii i posłuchaj, jak możesz zmienić swoje życie i zacząć w końcu podróżować. 

Może dodam, że jestem skromną dziewczyną, która pochodzi z zielonej Ukrainy. Wychowałam się w wielodzietnej rodzinie, gdzie jako najstarsze dziecko z pięciorga musiałam zacząć wcześniej pracować za granicą. Przeszłam dwie emigracje, po drodze spełniłam wiele marzeń, skończyłam studia, mam cudowną córkę, ale te podróże były zawsze gdzieś bardzo daleko, na horyzoncie, jak miraż. 

Dopiero z firmą InGroup zaczęłam podróżować na dobre! Po prostu mogę sobie na to pozwolić. Na przykład popłynąć w rejs 2-3 razy w ciągu roku, gdzie w tym jeden rejs jest w 100% sfinansowany przez firmę! I oczywiście jeszcze zarabiać, promując ten rodzaj wypoczynku, który błyskawicznie rozwija się w Europie. Jestem mega szczęśliwa, że mogę dzielić się te radością z innymi ludźmi!

Natalia Solovova – Rejsy w cenie marzeń

Zobacz, kto jeszcze będzie na wydarzeniu TUTAJ.

Zostaw komentarz