• Home
  • Warto Przeczytać
  • POL-BIZ Networking XXL: Kulisy wyjątkowego wydarzenia dla Polaków w Belgii – biznes, inspiracje, muzyka

POL-BIZ Networking XXL: Kulisy wyjątkowego wydarzenia dla Polaków w Belgii – biznes, inspiracje, muzyka

Autor: 22 grudnia 2023 0 206 Views

Cóż to było za wydarzenie! POL-BIZ Networking XXL pokazał nam, że granice są tylko na mapie i współpracować można ze sobą bez względu na miejsce zamieszkania. Prelegenci i goście wydarzenia pokazali pełną klasę i wykorzystali czas do samego końca.

POL-BIZ Networking XXL – czym jest?

POL-BIZ Networking XXL to nie tylko wydarzenie biznesowe, ale spotkanie pełne inspiracji i praktycznych umiejętności dla ludzi biznesu w Belgii. Do Antwerpii przyjechały osoby z różnych krajów Europy, m.in. Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz aby zdobyć nowe kontakty do innych ambitnych przedsiębiorców.

Działo się, oj, działo! 

Na scenie od rana można było zobaczyć świetnie przygotowanych prelegentów, którzy chętnie opowiadali o swoich doświadczeniach biznesowych i nie tylko. Zobacz, o czym opowiadał każdy z nich: 

I nie chodziło tylko o szeroko pojęty networking, który wielu ludziom kojarzy się z rozdawaniem wizytówek, ale o budowanie trwałych relacji i „kumplowanie” się ze sobą na tyle, by współpracować na super zasadach! 

Podsumowanie roku 2023

Dla niektórych wydarzenie POL-BIZ był też zwieńczeniem ciężkiej pracy w 2023 roku. Tutaj mogli skupić się na zakończeniu go z przytupem. Grudzień to nie tylko kupowanie prezentów bliskim i mycie okien, ale właśnie moment na refleksję i na zaplanowanie kolejnych działań. 

A cóż działa lepiej niż nagroda za świetnie wyniki biznesowe? I brawa od wspierającej publiczności? Oczywiście trzeba też zatrzymać się na chwilę w zaciszu swojego biura i ustalić kolejne cele, ale czyż nie jest łatwiej, gdy kończymy rok z przytupem (w tym dobrym słowa znaczeniu)?

Co sprawiło, że to POL-BIZ Networking XXL był wyjątkowy?

Do tej pory było to jedyne wydarzenie dla Polonii w Belgii na taką skalę. Byli mówcy, były stoiska biznesowe, a wszystko to w przepięknej scenerii największego kompleksu kinowego w Antwerpii. No i najważniejsze! Było to spotkanie dla nas, Polaków. 

Na wydarzeniu pojawiły się również autorki książki pt. (Nie)gotowi na sukces vol.1 i opowiedziały o tym, jak współpraca przy projekcie książki popchnęła ich biznes do przodu oraz co osiągnęli dzięki budowaniu relacji z innymi przedsiębiorcami. 

Do tego VJ Maestro Events zapewnił oprawę muzyczno-techniczną na światowym poziomie, a na koniec zorganizował after party dla wszystkich uczestników. To była świetna zabawa! Oprócz VJ Bartka, swoją muzyczną stronę pokazała również Carolien Flecijn, której wzruszająca muzyka dotarła prosto do naszych serc. 

To jest już koniec, nie ma już nic… Żartowałam – zobacz, co dalej! 

Teraz gdy serca wciąż biją szybciej, przygotowujemy się na kolejne niesamowite wydarzenia. 

9 marca 2024 to data, którą warto zanotować – odbędzie się specjalna gala dla kobiet sukcesu z rozdaniem nagród. Kobiety biznesu zmieniają reguły gry, spotkają się, by świętować sukcesy i inspirować siebie nawzajem.

Ale to nie koniec! 7 grudnia 2024  w Londynie czeka nas kolejne POL-BIZ Networking XXL. W tym magicznym miejscu odkryjemy tajniki sukcesu, rozpoczniemy nowe projekty i poszerzymy naszą sieć kontaktów. Zapisz tę datę, bo to będzie wydarzenie, którego nie chcecie przegapić!

POL-BIZ Networking XXL okazał się nie tylko wyjątkowym wydarzeniem biznesowym w Antwerpii, ale także inspirującym spotkaniem Polaków z różnych krajów. Prelegenci podzielili się nie tylko doświadczeniami biznesowymi, ale także pokazali, że networking to więcej niż wymiana wizytówek – to budowanie trwałych relacji. Zakończenie roku 2023 podczas tego wydarzenia było momentem refleksji i świętowania sukcesów.

Poznaj naszych prelegentów TUTAJ.

Zostaw komentarz