POL-BIZ Networking XXL: Radzenie sobie z Hejtem dla Rozwoju Marki

Autor: 4 grudnia 2023 0 844 Views

Ekspertka sprzedaży, marketingu i pozyskiwania klientów. Od 10 lat skutecznie harmonizuje urodę i finanse swoich klientów. Mówczyni motywacyjna i kreatorka online inspirująca do lepszych efektów w biznesie. Zobacz, co przygotowała na wydarzenie POL-BIZ Networking XXL (Antwerpia, 9 grudnia 2023).

Jak wygląda Twój biznes?

Zajmuję się nauką sztuki sprzedaży oraz prowadzeniem konsultacji z zakresu social media i budowy marki osobistej. Moja działalność obejmuje także tworzenie i zarządzanie zespołami sprzedażowymi na obszarze Unii Europejskiej. 

Pomagam moim klientom osiągnąć harmonię między urodą a finansami.

Co rozumiesz przez bycie przedsiębiorcą?

Dla mnie bycie przedsiębiorcą to kreowanie rynku, wykorzystywanie własnych talentów na rzecz innych oraz pomaganie tym, którzy potrzebują wsparcia w obszarach, które są dla mnie dobrze znane. To również dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą.

O czym będzie Twoja prezentacja podczas POL-BIZ Networking XXL? 

Podczas mojej prezentacji podczas POL-BIZ Networking XXL w Antwerpii, skupię się na temacie radzenia sobie z hejtem i wykorzystywania go do wzrostu marki. Przedstawię praktyczne strategie i narzędzia, które pomogą przedsiębiorcom przekształcić negatywne sytuacje w możliwości rozwoju, budowania trwałego wizerunku i osiągania sukcesu pomimo trudności. Nie przegap tej okazji na zdobycie cennych wskazówek dotyczących skutecznego zarządzania reputacją i budowania silnej marki w obliczu wyzwań online. 

Patrycja Kowalak

Jakie wartości osobiste wspierają Cię w podejmowaniu działań i decyzji w prowadzeniu Twojego biznesu? 

W mojej działalności kluczowe są wartości takie jak lojalność, prawdomówność, empatia, odwaga, sprawczość, kreatywność i otwartość. Te wartości pomagają mi lepiej zrozumieć i słuchać moich klientów, co jest kluczowe dla skutecznej pracy.

Co mógłbyś podpowiedzieć osobom, które dopiero wkraczają na ścieżkę przedsiębiorczości? 

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z przedsiębiorczością, moją radą jest kierowanie się intuicją, patrzenie długoterminowo, systematyczna praca i gotowość do eksperymentowania. Trzeba być świadomym trendów, ciągle się doskonalić i być gotowym na wprowadzanie nowych metod.

Czasami warto odpuścić – moja historia, która sprawiła, że jestem silniejsza

Pewnego razu, gdy mój biznes kwitł, zdecydowałam się na pauzę, aby skoncentrować się na moich dzieciach i rozwiązaniu prywatnych kwestii, takich jak rozwód. Choć firma na tym straciła, wróciłam do niej silniejsza niż kiedykolwiek. Pomimo początkowych trudności, kontynuowałam działalność według swojego starego schematu. Po pewnym czasie, gdy wszyscy, którzy się odwrócili, zaczęli do mnie wracać, zdałam sobie sprawę, że czasem trzeba puścić ego, robić swoje i być wiernym sobie. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a umiejętności, doświadczenie i autentyczność zawsze się obronią.

Patrycja Kowalak

Zobacz, kto jeszcze będzie na wydarzeniu TUTAJ.

Zostaw komentarz