Fitness z pasją: Jak pokonać przeciwności losu i trzymać się planu?

Autor: 1 grudnia 2023 0 190 Views

Dowiedz się, jak Agnieszka Wolowska przekształciła przeciwności losu w inspirację do otwarcia własnej firmy fitness. W tym artykule odkryjesz, jak pasja, determinacja i wiara we własne możliwości pomogły jej pokonać trudności oraz jakie wartości kierują nią w prowadzeniu biznesu. Czytaj dalej, aby poznać nie tylko historię Fitby Agi, ale także cenne rady dla tych, którzy marzą o własnej ścieżce przedsiębiorczości w branży fitness.

Czym się zajmujesz? 

Odpowiedź: W skrócie zajmuję się aktywnością fizyczną. Prowadzę zajęcia fitness z ludźmi w różnym wieku, jak również zajęcia, w których poprzez ćwiczenia można zniwelować różnego rodzaje bóle. Nie ma dla mnie ograniczeń wiekowych. Prowadzę zajęcia indywidualne, jak i grupowe, ale nawet w grupie staram się podchodzić zawsze do klienta indywidualnie, dostosowując jego potrzeby i stopień zaawansowania. 

Aktywność fizyczna to nie tylko dbanie o zdrowie fizyczne, to również dbanie o zdrowie psychiczne. 

U mnie zawsze panuje przyjazna rodzinna atmosfera. Klienci wychodzą z mega pozytywną energią. Moim celem jest pomóc ludziom, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu, zacząć pozytywnie myśleć o swoim ciele, aby uwierzyli w siebie. Pomagam im w pozbyciu się bólu. Utrata zbędnych kilogramów to tylko „efekt uboczny” moich zajęć!

FitBy aga

Co rozumiesz przez bycie przedsiębiorcą?

Bycie przedsiębiorcą dla mnie to nie tylko prowadzenie firmy, ale także pełna odpowiedzialność za nią. To nie tylko praca, ale także pasja i zaangażowanie w propagowanie zdrowego stylu życia. W moim przypadku Fitby Aga to więcej niż marka – to misja, która inspiruje do aktywności fizycznej i dbania o swoje ciało. Zapraszam do odkrywania tego niezwykłego świata ruchu i zdrowego życia razem ze mną!

Jakie wartości osobiste wspierają Cię w podejmowaniu działań i decyzji w prowadzeniu Twojego biznesu? 

Dla mnie kluczowymi wartościami są przede wszystkim sprawność fizyczna, bez której nie mogłabym otworzyć mojej działalności. Ponadto kładę duży nacisk na szacunek w relacjach z klientami – niezależnie od tego, kto do mnie przychodzi, zawsze staram się okazywać szacunek każdej osobie. Mój biznes opiera się także na chęci przebywania z innymi ludźmi – dzięki niemu mam możliwość poznawania wielu fascynujących osób i czerpania z tych relacji inspiracji do dalszego rozwoju. 

Ostatnim, lecz równie istotnym elementem, jest moja nieustająca chęć rozwijania się. Dzięki moim klientom ciągle się uczę, słuchając ich potrzeb, co pogłębia moją wiedzę i umożliwia mi stały rozwój w obszarze fitnessu i zdrowego stylu życia. Wszystkie te wartości stanowią fundament mojego biznesu, nadając mu nie tylko solidne podstawy, ale także autentyczność i pasję. Zapraszam do wydarzenia POL-BIZ Networking XXL 9 grudnia w Antwerpii, gdzie będę opowiadać o tym, jaki wpływ na nasz organizm mają różnorodne treningi.

Co mógłbyś podpowiedzieć osobom, które dopiero wkraczają na ścieżkę przedsiębiorczości? Jaką radę sam chciałbyś usłyszeć?

Wielu ludzi wątpi w siebie na początku, tak jak ja kiedyś również to robiłam. 

Moja rada brzmi: nie wahaj się! 

Jeśli nie spróbujesz, to za kilka lat będziesz żałować, że nie podjąłeś tego wyzwania. Nie bój się podejmować kroków w kierunku swoich marzeń i celów. Wyzwania są częścią drogi, a każde doświadczenie, nawet to trudne, przynosi cenne nauki i rozwój. Pamiętaj, że sukces często kryje się po drugiej stronie strachu. Warto więc podjąć ryzyko i dać swoim pasjom i pomysłom szansę. Wtedy odkryjesz, że potrafisz osiągać znacznie więcej, niż sobie wyobrażałeś. Niech Twoja ścieżka przedsiębiorczości będzie pełna determinacji, pasji i pozytywnego podejścia do wyzwań!

Gdybyś miał/a opowiedzieć jedną historię związaną z Tobą i Twoim biznesem, która sprawi, że ludzie poczują z Tobą więź, to o czym byłaby ta historia?

To będzie krótka historia, ale mam nadzieję, że może komuś pomóc w spełnieniu swoich marzeń. Pod koniec grudnia 2022 roku miałam wypadek na nartach, w wyniku którego więzadło w moim kolanie zostało na tyle naderwane, że nawet chodzenie było niemożliwe, a co dopiero prowadzenie zajęć fitness 🙁 Mimo to postanowiłam, że styczeń 2023 będzie czasem otwarcia mojej działalności, nie uznając żadnych przeciwności. 

Dzięki uporowi, determinacji, wierze we własne możliwości, wsparciu bliskich oraz intensywnej pracy u fizjoterapeuty w kwietniu 2023 roku otworzyłam firmę i cieszę się z grona wspaniałych klientów. Ta historia uczy mnie, że NIGDY NIE WOLNO PRZESTAWAĆ WIERZYĆ W SWOJE MARZENIA. Pomimo trudności, jeśli naprawdę wierzysz, możesz pokonać wszystkie przeszkody i osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś.

Agnieszka Wolowska – Fitby Aga

Zobacz, kto jeszcze będzie na wydarzeniu TUTAJ.

Zostaw komentarz